Gamyun.Net | Gamyun Okey

Okey Oynama Siteleri

 

İnternette birçok okey oyunu oynayabileceğiniz siteler bulunmaktadır. Herkes bu sitelerde toplanarak, kendi arkadaşlarıyle veya tanımadığı kişilerle rakip olarak okey oyunları oynayabiliyorlar. Okey oyunlarının ilk başlangıç sitelerinden bir tanesi hakkerim.net olmuştur. Birçok kişi bu siteye girerek okey oyunlarını bilgisayarına yüklüyordu ve saatlerce okey oynuyorlardı. Bu sitede oynayabileceğiniz okey oyunları hem düz okey hemde 101 okey oynayabiliyordunuz. Artık o kadar çok okey siteleri açıldı ki, hakkerim.net çok fazla ziyaret edilen bir site değil, fakat hala faal olmaktadır. Hakkerim.net sitesinden bilgisayarı programı yükleyerek oynuyorsunuz, fakat programı önce taramanız gerekiyor, aksi taktirde bazı elementleri bilgisayarınızı yavaşlatabilir. Okey oyunları birçok kişinin en yakın arkadaşıdır. Herkes okey oynayarak boş vakitlerini değerlendirebiliyor.

Bunların dışında başka hangi sitelerde okey oynayabilirim diye soracak olursanız, bir başka sitede gamyun.net olmaktadır. Burada daha rahat ve kolay bir şekilde okey oynayabilirsiniz. Okey aslında çok basit bir oyundur, fakat oynamaya başladığınızda oyunu çok dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekiyor ki yanlış hamleler yapmayın. Yanlış hamle yaptığınızda bütün puanlarınız gidebilir, hatta oyunun ortasında bile atılabilirsiniz. Okey internet ortamına girdiği günden bu yana gamyun.net bulunmaktadır, sadece çok fazla kişi bilmiyordu, fakat artık okeyi bilen herkes gamyun.net sitesini bilmektedir. Siteye girdiğinizde birçok kişiyi burada bulabilirsiniz. Sitede hem amatörler için masalar bulunmaktadır, hemde sağlam okey oynayanlar için.

Bende okey oynayabilir miyim diye soranlar için verilebilecek en iyi cevap, elbette oynayabilirsiniz. Okey oynamak gayet kolaydır, sadece kurallarını bilmeniz gerekiyor. Gamyun okey oynarken kurallarına göre oynadığınız taktirde saatler içerisinde yüksek puanlar kazanabilirsiniz. Gamyun ve hakkerim siteleri okey oyunları için en çok kullanılan sitelerdi, fakat artık gamyun.net daha fazla ziyaret edilmektedir. Okey oyunları birçok farklı sitelerde de oynandığı için herkes kendi bildiği siteye girerek oynamaktadır. Sadece bu iki site değil, internet üzerinde birçok siteler bulunmaktadır. Hem okey oynayabiliyorsunuz, hemde diğer masa oyunlarını oynayabilirsiniz. Her iki sitede okey oynayacağınız zaman üye olmanız gerekiyor. Üye olduğunuzda istediğiniz masada okey oynayabilirsiniz. Sadece oyunun değil, sitenin kurallarınada uymayı unutmamanız gerekmektedir. Atıldı

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.