Okey BuL

Facebook Okey

Sosyal medya hayatımızın en önemli haber kaynaklarından biri olmayı başarmışken, bu haber kaynağımızın içinde en çok sosyal paylaşım sitelerinde zaman geçiren bir toplum halini aldık. Bu sosyal paylaşım siteleri içinde de en çok dikkat çeken ve en yüksek kullanıcı sayısına ulaşan Facebook paylaşım sitesidir. Eskiden sadece paylaşım yapmak ve uzakta ki yakınlarımızdan haber almak için kullandığımız bu paylaşım sitesi, son yıllarda Facebook okey uygulaması ile eğlence anlayışımıza da farklı bir boyut kazandırmıştır.

Facebook okey oyna uygulaması, bugün milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı bir oyun uygulamasıdır. İnsanlar zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri bu paylaşım sitesi üzerinden, istedikleri gibi de online şekilde oyuna dahil olabilmektedirler. Hele ki son yıllarda bu uygulamanın mobil cihazlara da indirilebilir olması, bu oyun uygulamasının popülerliğini daha çok arttırmıştır. Mobil cihazınızla istediğiniz her yerde, yolda, evde, işte vs. fark etmeksizin, oyuna bağlanıp, online olarak diğer kullanıcılarla bir araya gelerek oyun oynayabilirsiniz. Bu oyun oynamayı seven Facebook kullanıcıları için çok büyük bir ayrıcalık olmuştur.

Facebook okey, o kadar yüksek bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır ki, şuan ülkemizde sadece okey oynana sitelerle yarışır konuma gelmiştir. Tabi bunda Facebook kullanıcılarının sayı olarak çok yüksek olmasının da etkisi çok büyüktür. Sizde bu sosyal paylaşım sitesine üye iseniz, ister bilgisayarınızdan, isterseniz de cep telefonunuzdan rahatlıkla oyuna bağlanıp, online olarak oynayabilirsiniz.