OkeyOyna.Tk |OkeyOynaTk.Net

OkeyOynaTk.Net

okey_giris2

Kim okey oynamayı sevmez, herhalde sevmeyen kimse yoktur. Ya canlı olarak dört kişi bir masa başında oturarak oynarsınız ya da internet üzerinden tanımadığınız rakiplerle oynayabiliyorsunuz. Okey oyunu gerçekten çok zevklidir ve saatlerce oynayabileceğiniz bir masa oyunudur. Artık bilgisayar üzerinden oynanabildiği için, sıkıldığınız her an girip oyun oynayabiliyorsunuz. İnternetten oyuna girdikten sonra okey oyna tk seçeneğine bastığınızda anında oynamaya başlayabiliyorsunuz. İsterseniz yeni bir masa açabilirsiniz, isterseniz oyuncuların terk ettiği masalara girebilirsiniz veya oyuncu bekleyen bir masaya girebilirsiniz. Okey oyunlarında düz okey bulunmaktadır ve 101 okey bulunur. 101 okey biraz daha matematiksel bir oyun olduğu için aslında birçok kişi bilgisayar üzerinden oynamayı seviyor, çünkü bilgisayar olduktan sonra, bilgisayar her şeyi hesapladığı için oyuncaya daha kolay oluyor.

Okey oyunlarında her zaman dört oyuncu olması gerekiyor. Bilgisayarda oynarken bazen oyuncular sistemden çıkabiliyor veya bilgisayarında bir sorun olduğu için giremeyebiliyor, fakat oyun esnasında biri oyundan çıkarsa, anında bilgisayar devreye giriyor ve bilgisayar ile oynamaya devam ediyorsunuz. Bu sayede oyunlarınız yarım kalmıyor ve sonuna kadar oynamaya devam edebiliyorsunuz. İster internet üzerinden oynayın istersenizde masa başında, ama okey oyunları her zaman çok zevkli olmaktadır. Alıştığınız zaman asla bırakamayacağınız bir oyun haline gelmektedir. Sıkıldığınız zaman veya yapacak bir şey bulamadığınızda okey oyunlarına girerek birkaç tur oynayabilirsiniz. Okey artık dünya çapında bilinen bir oyun haline gelmiştir.

Artık o kadar çok kişi okey oynuyor ki oyun sistemi içerisine girdiğinizde yüzlerce kişi bulabiliyorsunuz. Oyuna girdiğiniz zaman asla boş bir masa bulamazsınız. Mutlaka birileri rakip bekliyor olacaktır veya oyunlar devam ediyor olacaktır. Oyuna girdiğinizde sizde kendi masanızı açabilirsiniz. Okeyoyna.Tk diye girdiğinizde anında oynamaya başlayabiliyorsunuz. Bazı okey oyunlarında çiplerle, yani sanal paralarla oynayabiliyorsunuz, bazı oyunlarda ise normal puanlarla oynuyorsunuz. Siz ne kadar çok kazanırsanız, çipleriniz veya puanlarınız o kadar çok artmaktadır. Buradaki amacınız çiplerinizi veya puanlarınızı arttırmak olması gerekiyor. Kolay değil ve alışana kadar puanınız kolay kolay artmayabilir, fakat oyuna alıştığınızda puanlarınız her oynadığınızda artacaktır ve daha çok oynayabileceksiniz.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.