OkeySeLi | OkeySeli Genel Salon

OKEY SELLER SULAR GİBİ EĞLENCEYE AKACAK

 

Bazı oyunlar vardır ki onu bilmeyen yoktur. Birden fazla kişi ile oynanır ve oldukça eğlencelidir. Okey oyunu da bu oyunlardan biridir. Zekâ ile şansın bir araya gelmesi ile oldukça eğlenceli bir hale gelen bu oyunla hem beyninizi antrenman yaptırmış olursunuz hem de günün stresini üzerinizden atarak hoş vakit geçirirsiniz. Fiziksel mekânlarda sıkça oynanan bu oyun sanal âlemde online oyunun yaygınlaşması ile artık bilgisayarda da internet üzerinden sıkça oynanmaktadır. Türkiye’de de internet üzerinden online olarak en çok oynanan masa oyunlarından biri olan okey oyununu OkeySeli ile internet bağlantınız üzerinden oynayabilir ve bu oyunla günün yorgunluğu ve gerilimini üzerinizden atabilirsiniz.

Okeyseli.com sitesi üzerinden okey dışında dilerseniz de tavla oynayabilirsiniz. İster okey olsun ister tavla siteye girerek ve üye olmadan misafir girişi yaparak bu oyunları oynayabilir, değişik arkadaşlıklar kurabilir ve aynı zamanda sohbette edebilirsiniz. Okey Seli sitesinde okey oynamayı bilmeyen içinde okeyin oynanışı, okey oyunun kuralları ve oyunun tarihçesi hakkında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Okey terimleri, okeyde nasıl bitilir, oyunun ipuçları gibi oyun ile alakalı birçok bilgiye ulaşabilmenizde mümkündür. Kısacası okey ile alakalı ne varsa A’dan Z’ye bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Okey, Tavla gibi oyunların internetten oynanabilmesi için Java programının yüklü olması gerekmektedir. Eğer Java programı bilgisayarınızda yüklü değil ise oynamak istediğiniz oyunlar açılmayacaktır. Gerekli Java programını yine site üzerinden yükleyebilirsiniz. Ayrıca ister okey olsun ister tavla oyunu olsun oyun oynarken radyo vasıtasıyla ile hoş bir müzik eşliğinde oyununuzu oynayabilirsiniz. Oyun oynamak, insan beynini dinlendirmekte, sorunlardan uzaklaşarak ve rahatlayarak hoş vakit geçirmenizi ve psikolojik olarak rahatlamanıza faydası bulunmaktadır. Bu nedenle her yaşta insanların oyun oynaması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

OkeySeli ile evinizde oturduğunuz yerden bir tıkla kilometre uzaklardaki tanımadığınız insanlarla kaliteli ve nezih bir ortamda okey ve tavla oynayabilir, kaliteli ve seviyeli bir sohbet edebilir ve günününüz bütün yorgunluğunu üzerinden atarak deşarj olabilirsiniz. Okeyseli ile oyun oynamak size çok ama çok iyi gelecek.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.